سامانه تخصصی آگهی های اینترنتی گنج آگهی

  • معرفی

گنج آگهی جایگاهی است برای معرفی کالاها، خدمات، و درخواستهای تجاری شما.

سیستم اطلاع رسانی گنج آگهی به شکلی طراحی شده است که آگهی های ارسالی به راحتی در موتور های جستجو ثبت شده و به سرعت افراد را به سمت آگهی دهنده هدایت میکند.

یکی از تفاوتهای عمده بین گنج آگهی و تقریبا همه سیستمهای مشابه در دسته بندی گروههاست. به گونه ای که در گنج آگهی دسته های مختلف در سطوح مختلف وجود دارد برای نمونه در گروه آموزش به عنوان یک گروه ریشه، زیر گروههای مختلفی وجود دارد که بعضی از آنها مانند زیر گروه کنکور، خود دارای زیر گروههایی است که این باعت مجزا شدن و مشخص تر شدن منظور آگهی دهنده خواهد شد. در صورتی که در وبسایتهای آگهی، شما فقط دو سطح گروهبندی خواهید دید. یکی از اشکالات دوسطحی بودن گروهها در نا منظم شدن و پراکندگی آگهی هاست. برای مثال، آگهی در مورد آموزش آشپزی در همان گروهی نمایش داده میشود که آگهی در مورد آموزش برنامه نویسی به زبان سی شارپ نمایش داده میشود. و به احتمال زیاد، کسی که در وبسایت به دنبال فرصتی برای آموزش آشپزی است، علاقه ای به آگهی در مورد آموزش برنامه نویسی به زبان سی شارپ ندارد.
اگر چه هدف وبسایت اطلاع رسانی تجاری است، یک جایگاه خواص برای آگهی های غیر تجاری مانند اطلاعیه ها، پیامها و درخواستها هم در نظر گرفته شده است. که افراد میتوانند پیامهای تبریک و تسلیت و یا درخواستهای فرهنگی و یا مقاله های علمی خود و یا اطلاعیه های گروهی خود را ثبت کنند. همچنین در مورد گمشده ها، میتوانند در همین بخش اطلاع رسانی کنند.
 

  • امکانات و قابلیت های گنج آگهی

آگهی های رایگان
یک موقعیت مناسب برای معرفی کالا و خدمات شما در سطح وسیع در دنیای مجازی اینترنت و جذب مشتری بیشتر.
با ثبت آگهی رایگان در گنج آگهی، کالا و خدمات و مشخصات تماس شما در موتورهای جستجو مثل گوگل و یاهو و ... پدیدار شده و جستجو گران کالا و خدمات شما را به شما خواهد رساند. که این هدف گنج آگهی است.

آگهی های ویژه
علاوه بر مزایای آگهی های رایگان، به دلیل نمایش متعدد در صفحه اول وبسایت، سرعت و شانس بیشتری برای رسیدن به هدف در پی خواهد داشت. همچنین در صفحات گروهها هم بصورت ویژه در ابتدای صفحه نمایش داده شده و شانس دیده شدن را برای آگهی شما بیشتر و بیشتر خواهد نمود.

آگهی های ویژه در صفحه اول بر اساس کلاس یا رتبه خریداری شده 0 تا 7 نمایش داده میشود که این رتبه بر اساس عرف دنیای تبلیغات اینترنتی بصورت ستاره نمایان میشود. بدین شکل که آگهی های با کلاس 7 بالاتر از همه و بصورت رندم چیده میشوند. و با هر بار باز شدن صفحه اول جایگاهشان در بین 7 ستاره ها جابجا میشود.
پس از کلاس 7 ، آگهی های کلاس 6 قرار گرفته که البته شانس نمایش آنها در صفحه اول 85% از کل بازدیدهاست. بدین معنی که آگهی های کلاس 7 بدون استثنا در صفحه اول نمایش داده میشوند. ولی آگهی کلاس 6 85% شانس نمایش در صفحه اول را خواهد داشت و به همین ترتیب آگهی های کلاس 5 تا 0، برای آگاهی از درصد نمایش در کلاس های مختلف ویژه و قیمت هر کلاس، صفحه تعرفه را باز کنید.

اگر قصد ثبت آگهی بصورت ویژه دارید، نیاز نیست قبل از ثبت هزینه آگهی ویژه را پرداخت کرده باشید. شما میتوانید آگهی را بصورت ویژه ثبت کنید و پس از پرداخت تعرفه مربوطه، به بخش کاربران و صفحه "آگهی های من" رفته و زیر گزینه "ابزار" لینک اعلام پرداخت را باز کرده و مشخصات پرداخت را برای ما بفرستید. ضمن اینکه برای اعلام پرداخت 24 ساعت فرصت خواهید داشت.


در بخش کاربران جهت سهولت در ارتباط با بازدیدکنندگان، صندوق پستی طراحی شده است که بازدیدکنندگان از آگهی میتوانند سوالات خود را در ارتباط با کالا و خدمات شما ، برای شما ارسال نمایند و شما نیز قادر خواهید بود پاسخ سوالات را بصورت ایمیل برای آنها بفرستید.

در بخش "آگهی های من"، زیر گزینه "ابزار" لینک "پیامهای مربوط به این آگهی" قرار دارد که شما را قادر میسازد پیامهای مربوط به همان آگهی را مشاهده نمائید.

اگر زمان آگهی شما به پایان رسید، شما میتوانید با کلیک کردن گزینه بروز رسانی آگهی، آنرا بروز نمائید.

 

تیم برنامه نویسی و مدیریت گنج آگهی، به دنبال بهینه سازی و ارتقاء روز به روز سیستم بوده، و تمام تلاش ما ارائه خدمات موثر تر و پررنگ تر در عرصه تبلیغات اینترنتی است.  بدیهی است هیچ کاری بی عیب نخواهد بود. در صورتی که در روند کار گنج آگهی چه در ارائه خدمات، پشتیبانی و یا سیستم، ایرادی مشاهده کردید و یا نظر و پیشنهادی دارید، از طریق گزینه های ارتباط با ما، به ما اطلاع دهید.

با تشکر

نرخ ارز

 

نرخ ارز